EuroCinema.jpg

Петък

11.45

Сръчковците: Строго секретно

11.45

Убийството на свещения елен

13.00

Да обичаш Пабло

13.30

Случат Кюри

14.30

Другият любовник

15.00

Книга за възрастни

16.15

Мария и Калас

16.45

Книга за възрастни

18.15

Дъвка за балончета

18.30

Да обичаш Пабло

20.00

Другият любовник

20.30

Изгубени в Париж

21.45

За тялото и душата

21.45

Сикарио 2

Събота

10.00

Пчеличката Мая: Филмът

10.00

Сръчковците: Строго секретно

11.15

Пчеличката Мая: Игрите на меда

11.15

Случат Кюри

12.15

Племето

12.30

Книга за възрастни

13.45

По действителен случай

14.15

Да обичаш Пабло

15.15

За тялото и душата

16.15

Да обичаш Пабло

17.15

Мария и Калас

18.15

Книга за възрастни

19.15

Нелюбов

19.45

Другият любовник

21.15

Възвишение

21.45

Привличане

Неделя

10.00

Малкият вампир

11.15

Случат Кюри

12.15

Лили рибката

12.15

Чърчил

13.45

Книга за възрастни

15.30

Да обичаш Пабло

15.45

Другият любовник

17.30

Да обичаш Винсент

17.45

Книга за възрастни

19.30

Да обичаш Пабло

20.45

Квадратът

21.45

Сикарио 2

Понеделник

11.00

Радиограмофон

11.30

Лято 1993

12.30

Книга за възрастни

13.15

Изкючителният: Моят Годар

14.15

Да обичаш Пабло

15.00

Случат Кюри

16.00

Мария и Калас

16.15

Сикарио 2

18.00

Лили рибката

18.15

Да обичаш Пабло

19.45

Щастлив край

20.15

Да обичаш Винсент

21.45

Другият любовник

21.30

За тялото и душата

21.45

Да обичаш Пабло


Вторник

11.30

Луната на Юпитер

12.30

Сикарио 2

13.30

Случат Кюри

14.30

Да обичаш Винсент

14.30

Да обичаш Пабло

16.00

Племето

16.30

Книга за възрастни

17.30

Потапяне

18.15

Другият любовник

19.30

Проектът Флорида

20.00

Дъвка за балончета

21.30

Убийството на свещения елен

21.45

Да обичаш Пабло

Сряда

11.00

Убийството на свещения елен

11.15

Случат Кюри

12.15

Книга за възрастни

13.00

Другият любовник

14.00

Да обичаш Пабло

14.45

Мария и Калас

16.00

Привличане

16.45

Да обичаш Винсент

18.00

Дъвка за балончета

19.45

Да обичаш Пабло

20.00

Другият любовник

21.45

За тялото и душата

21.45

Книга за възрастни

Четвъртък

11.00

Племето

11.30

Мария и Калас

12.30

Да обичаш Пабло

14.30

Книга за възрастни

15.15

Случат Кюри

16.15

Да обичаш Винсент

16.15

Да обичаш Пабло

17.45

Другият любовник

18.15

Книга за възрастни

19.30

Щастлив край

20.00

Врагове

21.30

Нелюбов

21.30

Потапяне